x
Notes ofert

Dlaczego z pośrednikiem

 • Twój POŚREDNIK pomoże Ci określić Twoją siłę nabywczą – czyli Twoje rezerwy finansowe oraz zdolność kredytową. Jeśli udostępnisz POŚREDNIKOWI podstawowe informacje na temat Twoich dostępnych oszczędności, dochodów oraz o stanie aktualnego zadłużenia, On skieruje Cię do wykwalifikowanych kredytodawców, którzy Ci pomogą.
   
 • Twój POŚREDNIK posiada wiele sposobów, dzięki którym pomoże Ci w poszukiwaniu dla Ciebie wymarzonego domu, mieszkania. Czasem nieruchomość, której szukasz jest dostępna, ale nie jest aktualnie reklamowana na rynku, Twój agent przeprowadzi dochodzenie w celu znalezienia wszystkich dostępnych nieruchomości.

 

 • Twój POŚREDNIK pomoże Ci w procesie selekcji poprzez dostarczanie obiektywnych informacji na temat każdej Nieruchomości. POŚREDNICY zrzeszeni we WSPON mają dostęp do sytemu wielokrotnego oferowania MLS, a także innych źródeł informacji. POŚREDNICY mogą dostarczyć informacji na temat lokalnej społeczności: usługach, rejonizacji, szkołach itd. Istnieją dwie rzeczy, które powinieneś wiedzieć. Po pierwsze: „Czy mam wykorzystać nieruchomość na cele mieszkalne czy inwestycyjne?” Po drugie: „Czy nieruchomość będzie miała odpowiednią wartość kiedy będę gotowy ją sprzedać?”
   
 • Twój POŚREDNIK pomoże Ci w negocjacjach. Istnieje wiele czynników podlegających negocjacji i nie zawsze jest to tylko cena, ale są to np. kwestie napraw, umeblowania / wyposażenia lokalu, terminu wydania lokalu i szereg innych. Zanim podpiszesz umowę sprzedaży Twój POŚREDNIK doradzi Ci co i gdzie należy sprawdzić, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.
   
 • Twój POŚREDNIK zapewnia należytą staranność podczas oceny nieruchomości. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, Twój POŚREDNIK pomoże Ci znaleźć wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokonają kontroli stanu technicznego nieruchomości w każdym zakresie. Będziesz chciał na pewno obejrzeć dokumenty dotyczące nieruchomości, tytuł własności, księgę wieczysta, poznać historię interesującej Cię Nieruchomości. Wtedy mogą ujawnić się pewne ograniczenia: na przykład służebności, hipoteki. Twój POŚREDNIK pomoże Ci rozwiązać kwestie, które mogłyby przyczynić się do powstania problemów w późniejszym terminie.
   
 • Twój POŚREDNIK przeprowadzi Cię z łatwością przez cały proces finalizacji transakcji.

   
 • Przy sprzedaży domu, mieszkania czy działki, Twój POŚREDNIK dostarczy Ci informacji o obecnej sytuacji na rynku, cenach, finansowaniu, działalności konkurencji. Są to kluczowe informacje, które pomogą Ci w sprzedaży Twojej Nieruchomości za dobrą cenę, szybko i bez wysiłku.

 

 • Twój POŚREDNIK zgłosi Twoją nieruchomość do innych agencji, z którymi współpracuje, co poważnie zwiększy szansę na szybką sprzedaż. Nie musisz sam zgłaszać się do 10, 20 czy 50 agencji, Twój POŚREDNIK zapewni Ci reklamę Twojej Nieruchomości w systemie wielokrotnego oferowania MLS. Standardy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami wymagają od Nich takiej współpracy, jeśli stanowi ona korzyść dla klientów.
   
 • Twój POŚREDNIK będzie wiedział, gdzie i jak efektywnie reklamować Twoją nieruchomość. Istnieje błędne
  przekonanie, że sama reklama sprzedaje Nieruchomości. Okazuje się, że ponad 80% sprzedaży to polecenia agencji przez byłych klientów, rodziny, czy znajomych.

 

 • Kiedy Twoja nieruchomość jest ogłaszana za pośrednictwem Agenta, nie musisz wpuszczać obcych osób do domu. Twój POŚREDNIK zawsze selekcjonuje i towarzyszy potencjalnym klientom.
   
 • Twój POŚREDNIK pomoże Ci obiektywnie ocenić propozycje każdego nabywcy bez narażania Twojej pozycji na rynku. Twój POŚREDNIK pomoże Ci w napisaniu prawnie wiążącej korzystnej umowy tak, aby cała transakcja przebiegła przyjemnie i bez problemów.
   
 • Twój POŚREDNIK pomoże zakończyć sprzedaż Twojego domu, mieszkania, działki. Pomiędzy wstępną umową sprzedaży i końcowa mogą pojawić się różne kwestie. Na przykład ukryte niejasności w tytule własności. Wymagane formalności są przytłaczające dla większości sprzedawców i pochłaniają mnóstwo czasu. Twój POŚREDNIK jest najlepszą osobą, która pomoże Ci w rozwiązaniu problemów i bez przeszkód poprowadzi do sfinalizowania transakcji.