x
Notes ofert

Mieszkania do wynajęcia

Jeżeli poszukują Państwo mieszkania do wynajęcia w Nowym Sączu lub innej miejscowości w województwie małopolskim, nasza propozycja z całą pewnością sprosta Waszym oczekiwaniom. Zgromadziliśmy w niej interesujące oferty lokali o różnorodnej powierzchni, rozkładzie pomieszczeń i lokalizacji, wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

To doskonałe rozwiązanie dla singli, par oraz grup znajomych, którzy chcą razem zamieszkać. Oprócz szczegółowych informacji o obiektach i dodatkowych atutach a także cenie za wynajem w opisach umieściliśmy także zdjęcia obrazujące poszczególne pomieszczenia, ich wyposażenie oraz standard wykończenia.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą, a w przypadku dodatkowych pytań do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie transakcji.

248/1129/OMW

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52m2, zlokalizowane na VII piętrze wbloku z windą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Płk.Pil. Stefana Łaszkiewicza wKrakowie. W skład mie…

powierzchnia: 52m2 l. pokoi: 2
247/1129/OMW

Mieszkanie o pow. 35m2, 1 pokój, kuchnia z oknem, łazienka. Usytuowane na II piętrze czteropiętrowego budynku. W pokoju na podłodze - panele. Umeblowana kuchnia. Nowe drzwi we…

powierzchnia: 35m2 l. pokoi: 1