x
Notes ofert

Polityka prywatności

 1. Informacje ogólne
  1. Firma HNF Nieruchomości WWW zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności serwisu hnfnieruchomosci.pl. Każdego Użytkownika serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie serwisu http://hnfnieruchomosci.pl/polityka-prywatnosci.
  2. Żadne wprowadzane zmiany nie wpływają na następującą zasadę: HNF Nieruchomości WWW nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych Użytkowników serwisu hnfnieruchomosci.pl
  3. Jeśli nie zgadzają się Państwo z jakimkolwiek punktem Polityki Prywatności serwisu hnfnieruchomosci.pl, prosimy nie odwiedzać serwisu, ani nie korzystać z usług oferowanych przez serwis.
 2. Dane osobowe
  1. W czasie korzystania z serwisu hnfnieruchomosci.pl możecie Państwo zostać poproszeni o podanie pewnych danych osobowych, będzie to przede wszystkim prośba o imię i adres e-mail. Dane te będą niezbędne do prawidłowego korzystania z usług serwisu hnfnieruchomosci.pl i nie podanie ich uniemożliwi korzystanie z określonej usługi.
 3. Zamawianie usług
  1. Zamawianie usług oferowanych przez serwis hnfnieruchomosci.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Pola obowiązkowe oznaczone są gwiazdką.
 4. Bezpłatne artykuły, sondaże, raporty, informacje o nowych ofertach i inne
  1. Skorzystanie z darmowych np. informacji o nowych ofertach czy artykułów serwisu hnfnieruchomosci.pl wymaga obowiązkowego podania adresu e-mail oraz imienia i ewentualnie nazwiska. Dane te znajdą się na liście mailingowej serwisu hnfnieruchomosci.pl, dzięki nim będziemy mogli wysyłać Państwu, np. informacje o nowych ofertach nieruchomości znajdujących się w serwisie.
 5. Niezapowiedziane wiadomości
  1. Firma HNF Nieruchomości WWW zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości do osób, które podały swoje dane i zgodziły się przez to z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości nTeam rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do serwisu hnfnieruchomosci.pl i jego usług (np. o wprowadzanych zmianach) oraz niekomercyjne listy (takie jak np. życzenia świąteczne czy komentarze).
 6. Wyłączenie odpowiedzialności
  1. Firma HNF Nieruchomości WWW nie bierze na siebie odpowiedzialności, jeżeli dane zawarte w ofertach będą odbiegać od stanu rzeczywistego lub będą nieaktualne w trakcie wyświetlania ich w serwisie. Firma HNF Nieruchomości WWW w takich przypadkach nie ponosi odpowiedzialności, jednak dokłada wszelkich starań, by wyżej wymienione sytuacje nie zdarzały się.
  2. Firma HNF Nieruchomości WWW nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone w serwisie hnfnieruchomosci.pl reklamy. Odwiedzający serwis odpowiadając na reklamę powinien być ostrożny chcąc skorzystać z usług/produktów danej Firmy. Wprawdzie firma HNF Nieruchomości WWW przykłada dużą wagę do tego, by Reklamodawcy, którzy publikują w serwisie hnfnieruchomosci.pl swoje reklamy byli wiarygodni, jednak nie może odpowiadać za ich czyny.